Site Ve Bahçe İlaclama

Site İlaçlamaTurkuaz İlaçlama şirketimizin alanında uzman fumigasyon elemanları tarafından güvenle yapılmaktadır. Site ilaçlama, kapalı ve açık alanlarda uygulanabilen bir ilaçlama çeşididir.  Site ilaçlama fiyatları için şirketimizle irtibata geçebilirsiniz. Yaşam alanlarımız, her ne kadar önlem alsak da, haşere ve kemirgen türlerinin zararları ve istilalarından kaçınmak zordur. Böcekler, hayvanlar alemine bağlı binlerce türden oluşan canlılardır. Dünya üzerinde en hızlı türeyen, çoğalan canlılar olarak böcekler, ülkemizde de bol miktarda bulunmaktadırlar. Bunun en önemli sebepleri arasında ülkemizin iklimi ve toprak yapısı rol oynamaktadır. Böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızın bakteri ve mikrop yuvası olmaktan kurtarır. Site ilaçlama yılın belli dönemlerinde yapılıyor olsa da bunun rutin olarak periyodik ilaçlama şeklinde gerçekleşmesi daha uygundur.

Böcekler Eve Nereden Girer?

Zararlı canlıların yaşam alanlarımıza girdiği alanlar şu şekildedir;

  • Bahçeler,
  • Apartman ve site ortak kullanım alanları,
  • Çatı,
  • Binaların bodrum katları,
  • Pencereler, pencere araları, kapı altları
  • Sıva çatlakları gibi yerlerden girmektedirler.

Bu saydığımız yerler genellikle kalabalık yerleşim alanlarında haşerelerin daha sık çoğalmasına sebep olmaktadır. Bu yerler de genellikle siteler, apartmanlar gibi yerlerdir. Bu nedenle site ilaçlama ya da apartman ilaçlama oldukça önem arz etmektedir.

Apartman ya da Site İlaçlaması Nasıl Yapılmalıdır?

  • Apartman veya sitelerde ilaçlama yapılacaksa mutlaka işinde deneyimli, Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir ilaçlama şirketi ile anlaşmak gereklidir. Bu konuda daima titizlikle sizlere hizmet veren ilaçlama firmamız en kaliteli ilaçlarla da sizleri haşerelerden kurtarmaktadır.
  • Sitelerde ilaçlama yapılırken en çok dikkat edilmesi gereken şey elbette ortak kullanım alanlarının itinalı bir şekilde ilaçlanmasıdır. Bunlara ek olarak sitedeki dairelerde de tüm apartmanın ilaçlanması adına uygulamalar yapılmalıdır. Çünkü bir dairedeki haşere faaliyetleri bile tüm apartmanı, siteyi kısa zamanda sarabilmektedir.
  • Yine oldukça önem arz eden bir konu ise site tarzı toplu yaşam alanlarının ilaçlanmasında periyodik olarak ilaçlama yapılmasıdır. Haşerelerle hiçbir şekilde karşılaşmamak için düzenli/periyodik uygulamalar her zaman tercih edilmelidir.

Site ilaçlama firmaları, en modern ilaçlama yöntemlerini (fare ilaçlama, sıvı ilaçlama, kokusuz ve kokulu ilaçlama, jel ilaçlama…) en profesyonel şekilde uygulamaktadır. Deneyimli ve ilaçlama işinde tecrübeli çalışanlarımız, 24 saat kesintisiz hizmet sunan çağrı merkezlerimiz ile sizlere her zaman en etkili ilaçlamayı sunmaktayız.

Bizlere dilediğiniz zaman, dilediğiniz mekanın ilaçlaması için ulaşabilirsiniz. Şikayetçi olduğunuz haşere türü ne olursa olsun en etkili şekilde ve uygun fiyatlarla onlardan kurtulabilirsiniz.